Uruchomienie gabinetu lekarza „rodzinnego” POZ w Żyrardowskim Szpitalu.

Informujemy, że Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego sp. z o.o. w Żyrardowie w 3 kwartale br. rozszerzy zakres prowadzonej działalności medycznej o gabinet Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) dla dzieci oraz dorosłych. W gabinecie dostępny będzie lekarz, pielęgniarka oraz położna.
Pozwoli to zapewnić Państwu i Państwa rodzinom opiekę medyczną o najszerszym możliwym zakresie dostępnym w jednej lokalizacji i obejmującym m.in.:
•    opiekę lekarza rodzinnego (POZ),
•    szeroki zakres diagnostyki (badania laboratoryjne, Tomografii Komputerowej, RTG, USG, badania endoskopowe itd.),
•    bezpośrednią opiekę kilkunastu lekarzy specjalistów,
•    Nocną i Świąteczną Opiekę Zdrowotną,
•    szpital,
•    usługi rehabilitacyjne
•    opiekę długoterminową.
Tak szeroki zakres usług medycznych dostępnych w jednej placówce zapewni szybką diagnostykę oraz leczenie, pozwalając zaoszczędzić czas  konieczny do wykonania badań diagnostycznych, oczekiwanie na wizyty u lekarzy specjalistów czy przyjęcie do szpitala.
Aby już dziś zapewnić sobie możliwość  skorzystania z usług lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej (lekarza rodzinnego) w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego sp. z o.o. w Żyrardowie należy wypełnić deklarację dostępną do pobrania poniżej (deklarację należy wydrukować i złożyć osobiście w jednym z wymienionych poniżej punktów) oraz stacjonarnie na terenie naszej placówki m.in. w: Izbie Przyjęć, Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej, Przychodni Specjalistycznej, oddziałach szpitalnych, Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej oraz Pracowni Diagnostyki Obrazowej (RTG/CT).

Deklaracja Położnej

Deklaracja Lekarza

Deklaracja Pielęgniarki

Uruchomienie gabinetu lekarza „rodzinnego” POZ w Żyrardowskim Szpitalu.