Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych Kardiologiem Roku 2022 POLSKI

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, iż Dyrektor ds. Lecznictwa w Naszym Szpitalu, Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych, Lekarz medycyny Szymon Jagodziński, Specjalista chorób wewnętrznych, Kardiolog, został nagrodzony w tegorocznej ogólnopolskiej edycji Plebiscytu Medycznego Hipokrates 2022. Został laureatem i zajął I miejsce w kategorii Kardiolog Roku 2022 Polski.
Spośród bardzo szerokiego grona nominowanych wybrani zostali najbardziej cenieni i lubiani
przez Pacjentów pracownicy służby zdrowia z całego kraju.
Laureaci plebiscytu odebrali nagrody podczas gali, która odbyła się
w przepięknych i gościnnych wnętrzach Zamku Królewskiego w Warszawie.
Główne nagrody wręczył Minister Zdrowia Adam Niedzielski.
 Zwycięzcy zgodnie mówili, że to ważne wyróżnienie i gest wdzięczności za ich pracę.
Uroczysta gala na Zamku Królewskim zwieńczyła trwający od połowy lipca wielki plebiscyt medyczny, w którym medyków nagrodzono najpierw w każdym mieście i powiecie w Polsce, później na szczeblu wojewódzkim, a następnie w ogólnopolskim finale. W piątek, 2 grudnia laureaci głównych tytułów odebrali statuetki i nagrody z rąk Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego oraz Doroty Kani, Redaktor Naczelnej i Członka Zarządu Polska Press Grupy.
Celem plebiscytu Hipokrates 2022 było docenienie i nagrodzenie tych pracowników ochrony zdrowia, którzy cieszą się największym uznaniem Pacjentów, i to nie tylko za profesjonalizm w procesie leczenia, lecz także za kulturę osobistą i podejście do Pacjenta.
Patronem ogólnopolskiej gali było Ministerstwo Zdrowia, a cały plebiscyt prowadzony był pod patronatem Narodowego Funduszu Zdrowia. Partnerem gali ogólnopolskiej było PZU Zdrowie S.A.,
a partnerem głównym całego plebiscytu była marka APTEO.

Z tej okazji Prezes CZMZ SP. Z O.O. , czyli żyrardowskiego szpitala – Marcin Pluta serdecznie pogratulował laureatom, tj. Dyrektorowi Szymonowi Jagodzińskiemu i Pielęgniarce Marice Szmitkowskiej.
Podkreślił, że to ogromny skarb dla naszej placówki mieć w swoich szeregach tak wspaniałych lekarzy i pielęgniarki jak tegoroczni laureaci.

Doktor Szymon Jagodziński:
To dla mnie ogromny zaszczyt. Dziękuję wszystkim Pacjentom, którzy docenili moją pracę, jak i mojej rodzinie za wsparcie. Szczególne podziękowania chciałbym także przekazać organizatorom plebiscytu, dzięki którym pracownicy ochrony zdrowia mogli poczuć, że ich codzienny wysiłek jest doceniany.
Zawód lekarza jest bardzo trudnym zawodem, określanym czasem mianem sztuki lekarskiej, ponieważ w proces opieki nad chorym lekarz często angażuje się całościowo, również jako człowiek, przenosząc emocje- smutki i radości do własnego domu.
Nagroda, o której przyznaniu decydują głosy oddane przez Pacjentów, jest najbardziej cennym wyróżnieniem dla lekarza. Daje nie tylko ogromną satysfakcję, ale też jest olbrzymią motywacją do dalszej pracy i rozwoju zawodowego.
Dziękuję bardzo.

Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych Kardiologiem Roku 2022 POLSKI
Przewiń na górę