Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych w żyrardowskim szpitalu.

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych w dniu 15 maja w żyrardowskim szpitalu odbyło się uroczyste spotkanie, na którym Prezes szpitala Marcin Pluta w imieniu własnym jak również w imieniu Starosty Krzysztofa Dziwisza i władz Powiatu Żyrardowskiego złożył Pielęgniarkom i Położnym pracującym w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego sp. z o.o. w Żyrardowie serdeczne podziękowania za ich ciężką i wytrwałą pracę na rzecz wszystkich Pacjentów.

Prezes życzył wszystkiego dobrego w życiu prywatnym i wielu sukcesów zawodowych. W spotkaniu wziął również udział Dyrektor ds. Lecznictwa Szymon Jagodziński, który życzył zgromadzonym jak najlepszych relacji z Pacjentami oraz ich Rodzinami.

Prezes CZMZ wyraził wdzięczność za zaangażowanie i ogromną pracę pielęgniarek w kontekście nadwykonań kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, co przekłada się na poprawę sytuacji finansowej szpitala oraz na szybki dostęp naszych Pacjentów do usług zdrowotnych oferowanych przez CZMZ.

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych w żyrardowskim szpitalu.