Informacja dot. badań tomografii komputerowej.

Szanowni Pacjenci,

Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o.  w Żyrardowie informuje, że nie posiada umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia  na udzielanie świadczeń w zakresie: Badania Tomografii Komputerowej

Badania TK, które pacjenci mogli wykonać na terenie Szpitala w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia  wykonywane były przez podwykonawcę, z którym umowa na najem pomieszczeń uległa rozwiązaniu z końcem roku 2023r.

Od 2023 roku Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o.  w Żyrardowie  podejmuje wszelkie działania w celu pozyskania kontraktu na realizację ww. świadczeń. Do czasu uzyskania kontraktu na realizację świadczeń w zakresie: Badania Tomografii Komputerowej Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. nie ma podstawy prawnej do realizowania ww. świadczeń w ramach ubezpieczenia zdrowotnego pacjenta.

Najbliższe placówki,

w których pacjenci mogą wykonać badanie TK w ramach ubezpieczenia zdrowotnego:

NZOZ Neuromedyka Przychodnia Lekarska

ul. Okrzei 51C, 96-300 Żyrardów

Zespół Opieki Zdrowotnej „SZPITALA POWIATOWEGO” w Sochaczewie

ul. Batalionów Chłopskich 3/7, 96-500 Sochaczew

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im.św. Jana Pawła II

ul. Daleka 11, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie

Ul. Armii Krajowej 2/4, 05-800 Pruszków

Więcej placówek oraz informację o najbliższych wolnych terminach można znaleźć na stronie internetowej Narodowego Funduszu Zdrowia

terminyleczenia.nfz.gov.pl

Informacja dot. badań tomografii komputerowej.