Kolejny sprzęt medyczny trafia do Pacjentów Żyrardowskiego Szpitala!

W dniu 13 lutego miało miejsce przekazanie darowizny sprzętu medycznego na rzecz Żyrardowskiego Szpitala. Dzięki staraniom Ochotniczej Straży Pożarnej w Żyrardowie przy udziale Prezydenta Miasta Żyrardowa – Pana Lucjana Krzysztofa Chrzanowskiego Fundacja Nestor przekazała na ręce Krzysztofa Dziwisza – Starosty Powiatu Żyrardowskiego oraz Marcina Pluty – Prezesa Zarządu Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego sp. z o.o. darowiznę w postaci 63 nowych wózków inwalidzkich, 6 materacy przeciwodleżynowych oraz kilkunastu ortez. Wartość przekazanego sprzętu medycznego to ponad 100 000 zł. Przekazany sprzęt służył będzie Pacjentom Żyrardowskiego Szpitala i przyczyni się do zwiększenia komfortu osób przebywających w oddziałach opieki długoterminowej i rehabilitacji, zgodnie z wizją ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług medycznych.

Dziękujemy!

Kolejny sprzęt medyczny trafia do Pacjentów Żyrardowskiego Szpitala!