Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego prowadzi zapisy osób chętnych do zaszczepienia się przeciwko COVID-19.

Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. (dalej: CZMZ) z siedzibą w Żyrardowie, przy ul. Bolesława Limanowskiego 30 informuje, że zgodnie z decyzją Ministra Zdrowia, jako Szpital Węzłowy, prowadzi zapisy osób chętnych do zaszczepienia się przeciwko COVID-19.
Osoby uprawnione do zaszczepienia w ETAPIE 1 (informacja nr 1) mogą zgłaszać chęć zaszczepienia poprzez swojego pracodawcę/kontrahenta do dnia 31 grudnia 2020 roku. 
Zgłoszenie powinno być przekazane w formie edytowalnej zgodnie z tabelą (załącznik nr 1) wraz z oświadczeniem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 2) na adres mailowy szczepienia.covid@szpitalzyrardow.pl.
Szczegółowych informacji na temat szczepień przeciwko COVID-19 można uzyskać pod nr telefonu 515 410 208 czynny pn.- pt. godz. 8:00-15:00.
W związku z brakiem końcowej daty przyjmowania zgłoszeń przez MOW NFZ, dla osób uprawnionych w ETAPIE 1, powyższy termin nadsyłania zgłoszeń może ulec zmianie, o którym zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani. Jednocześnie bardzo prosimy o śledzenie informacji na ww temat na stronie internetowej Szpitala CZMZ: www.czmz.szpitalzyrardow.pl/ na której znajdą Państwo także druki do pobrania.

Formularz szczepienia przeciw COVID-19

  1. CZMZ sp. zo.o. szczepienia przeciw Covid instrukcja
  2. Formularz/Tabela szczepienia Załącznik numer 1 wersja edytowalna
  3. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Załącznik numer 2 wersja edytowalna

Ważne linki
1. Aktualności Centrali NFZ dot. punktów szczepień
2. Mapa z Punktami szczepień
3. Aktualności Narodowego Funduszu Zdrowia dot. szczepienia personelu medycznego.
4. Informator Rządowego Centrum Bezpieczeństwa

Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego prowadzi zapisy osób chętnych do zaszczepienia się przeciwko COVID-19.
Przewiń na górę