BIP

Facebook
maj
22

Certyfikat Akredytacyjny Ministerstwa Zdrowia dla Żyrardowskiego Szpitala Przyklejony

Z poczuciem ogromnej satysfakcji mamy przyjemność poinformować, iż Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. otrzymało Certyfikat Akredytacyjny, stanowiący najszerzej sprawdzoną na świecie i najskuteczniejszą metodę zapewnienia wysokiej jakości usług medycznych. Certyfikat Ministerstwa Zdrowia  jest również najlepszym narzędziem merytorycznej oceny jakości usług medycznych dostępnym w Polsce.

Napisane przez admin czytaj więcej
cze
30

Rabat na szkołę rodzenia w Żyrardowskim Szpitalu

Z radością informujemy, iż 70 % rabat na uczestnictwo w zajęciach szkoły rodzenia działającej w żyrardowskim szpitalu został przedłużony do dnia 31.12.2014 r. Całkowity koszt pełnego kursu szkoły rodzenia Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. wynosi tylko 90 zł.

Napisane przez admin czytaj więcej
lt.
19

WOŚP po raz kolejny wspiera CZMZ Sp. z o.o.

Z radością informujemy, że dzięki staraniom Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z  o.o. Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny przekazała w darze Żyrardowskiemu Szpitalowi nowoczesny sprzęt medyczny.

Napisane przez admin czytaj więcej
st.
24

Nowoczesny Tympanometr w Poradni Otolaryngologicznej

Informujemy, iż Poradnia Otolaryngologiczna Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. wyposażona została w Tympanometr wraz z bezprzewodową drukarką.

Napisane przez admin czytaj więcej
st.
02

Przedświąteczne spotkanie z emerytami

Tradycyjnie już, jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia w CZMZ Sp. z o.o. odbyło się spotkanie z pracownikami, którzy w roku 2013 odeszli na emeryturę lub rentę.

Napisane przez admin czytaj więcej
gru.
19

Nowy sprzęt medyczny zakupiony dzięki wsparciu 1% podatku

Informujemy, iż dzięki Państwa serdeczności oraz chęci pomocy CZMZ Sp. z o.o. doposażone zostało w sprzęt medyczny, który już w chwili obecnej służy Pacjentom Żyrardowskiego Szpitala.

Napisane przez admin czytaj więcej
gru.
06

Święty Mikołaj po raz kolejny odwiedził małych pacjentów

Szósty grudnia tradycyjnie już stał się dniem szczególnym dla wszystkich dzieci przebywających w oddziale pediatrycznym żyrardowskiego szpitala. Również w tym roku CZMZ Sp. z o.o. odwiedził bowiem Święty Mikołaj.

Napisane przez admin czytaj więcej
gru.
04

Pokój gościnny czeka na pierwszych potencjalnych klientów.

Z myślą o rodzinach pacjentów Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. uruchomiło na terenie kompleksu szpitalnego pokój gościnny do wynajęcia.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do korzystania z pokoju a w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz dokonania rezerwacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 468543388

Napisane przez admin czytaj więcej
li.
18

Spotkanie naukowe nt. chorób nerek w Resursie.

W sobotę 16 listopada w sali wykładowej żyrardowskiej resursy odbyło się zorganizowane wspólnie przez Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. w Żyrardowie oraz Stację Dializ: "Centrum Dializa" Sp. z o.o. w Żyrardowie, spotkanie naukowe pt.: „Choroby nerek w praktyce lekarskiej”. 

Napisane przez admin czytaj więcej
li.
15

Próbna ewakuacja w Żyrardowskim Szpitalu.

W dniu 14 listopada 2013 r. o godzinie 10:00 na terenie Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. odbyła się próbna ewakuacja oddziału Neurologicznego Reumatologicznego oraz szpitalnej Apteki Pawilonu „M”.

Napisane przez admin czytaj więcej

Strony

Subscribe to "Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego" Sp. z o. o. RSS