BIP

Facebook
maj
22

Certyfikat Akredytacyjny Ministerstwa Zdrowia dla Żyrardowskiego Szpitala Przyklejony

Z poczuciem ogromnej satysfakcji mamy przyjemność poinformować, iż Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. otrzymało Certyfikat Akredytacyjny, stanowiący najszerzej sprawdzoną na świecie i najskuteczniejszą metodę zapewnienia wysokiej jakości usług medycznych. Certyfikat Ministerstwa Zdrowia  jest również najlepszym narzędziem merytorycznej oceny jakości usług medycznych dostępnym w Polsce.

Napisane przez admin czytaj więcej
sie.
04

Oddział Neonatologiczny już po remoncie

W ostatnich dniach lipca ukończony został gruntowny remont sali noworodkowej mieszczącej się w oddziale neonatologicznym.

Napisane przez admin czytaj więcej
sie.
01

Zakup nowoczesnych kardiomonitorów dla Oddziału Wewnętrznego

W lipcu sala intensywnej opieki kardiologicznej oddziału wewnętrznego wyposażona została w osiem nowoczesnych kompaktowych kardiomonitorów wraz z centralą monitorującą.

Napisane przez admin czytaj więcej
lp.
31

Spotkanie w ramach programu "Partnerstwo dla tranplantacji"

Partnerstwo dla transplantacji - pod takim hasłem w pierwszej połowie lipca w CZMZ Sp. z o.o. odbyło się spotkanie, którego celem było dokonanie analizy problemów związanych z procesem identyfikacji i pozyskiwania potencjalnych dawców, a także wypracowanie skutecznych rozwiązań w kierunku zwiększenia liczby przeszczepianych narządów.

Napisane przez admin czytaj więcej
cze
30

Rabat na szkołę rodzenia w Żyrardowskim Szpitalu

Z radością informujemy, iż 70 % rabat na uczestnictwo w zajęciach szkoły rodzenia działającej w żyrardowskim szpitalu został przedłużony do dnia 31.12.2014 r. Całkowity koszt pełnego kursu szkoły rodzenia Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. wynosi tylko 90 zł.

Napisane przez admin czytaj więcej
lt.
19

WOŚP po raz kolejny wspiera CZMZ Sp. z o.o.

Z radością informujemy, że dzięki staraniom Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z  o.o. Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny przekazała w darze Żyrardowskiemu Szpitalowi nowoczesny sprzęt medyczny.

Napisane przez admin czytaj więcej
st.
24

Nowoczesny Tympanometr w Poradni Otolaryngologicznej

Informujemy, iż Poradnia Otolaryngologiczna Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. wyposażona została w Tympanometr wraz z bezprzewodową drukarką.

Napisane przez admin czytaj więcej
st.
02

Przedświąteczne spotkanie z emerytami

Tradycyjnie już, jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia w CZMZ Sp. z o.o. odbyło się spotkanie z pracownikami, którzy w roku 2013 odeszli na emeryturę lub rentę.

Napisane przez admin czytaj więcej
gru.
19

Nowy sprzęt medyczny zakupiony dzięki wsparciu 1% podatku

Informujemy, iż dzięki Państwa serdeczności oraz chęci pomocy CZMZ Sp. z o.o. doposażone zostało w sprzęt medyczny, który już w chwili obecnej służy Pacjentom Żyrardowskiego Szpitala.

Napisane przez admin czytaj więcej
gru.
06

Święty Mikołaj po raz kolejny odwiedził małych pacjentów

Szósty grudnia tradycyjnie już stał się dniem szczególnym dla wszystkich dzieci przebywających w oddziale pediatrycznym żyrardowskiego szpitala. Również w tym roku CZMZ Sp. z o.o. odwiedził bowiem Święty Mikołaj.

Napisane przez admin czytaj więcej

Strony

Subscribe to "Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego" Sp. z o. o. RSS