BIP
Facebook
li.
23

Realizacja projektu: "Rozwój e-usług medycznych w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. w Żyrardowie"

Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp.z o.o. w Żyrardowie realizuje projekt pt: "Rozwój e-usług medycznych w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. w Żyrardowie" współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej II "Wzrost e-potencłału na Mazowszu" Działania 2.1 "E-usługi" Poddziałania 2.1.1 "E-usługi dla Mazowsza" Regionalnego Programu Operacyjnego Wpjewództwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Napisane przez admin czytaj więcej
li.
23

Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego sp. z o.o. zaprasza na bezpłatne badania cytologiczne.

Program Profilaktyki Raka Szyjki Macicy

Rak szyjki macicy jest drugim, co do częstości występowania nowotworem u kobiet w Polsce. Rocznie choroba ta dotyka ok. 4 tys. kobiet. Blisko 2 tys. Polek umiera z tego powodu. Celem programu jest zmniejszenie umieralności kobiet na raka szyjki macicy. Rozwój raka inwazyjnego poprzedza stosunkowo długi okres zmian przedrakowych. Dlatego tak ważne jest wczesne wykrycie zmian przedrakowych, które pozwoli na  szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, które nie pozwoli na dalszy rozwój choroby i umożliwi całkowite wyleczenie.

Napisane przez admin czytaj więcej
li.
08

Zapraszamy do Poradni Dermatologicznej.

Poradnia Dermatologiczna przyjmuje pacjentów we wtorki oraz piątki.

Lekarz Zbigniew Pietrzak - specjalista dermatolg, wenerolog.

Napisane przez admin czytaj więcej
wrz.
05

Wyjątkowy jubileusz w ZOL - 100 urodziny naszej Pacjentki.

W piątek 2 września jedna z Pacjentek Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego – Pani Natalia Tomaszewska, obchodziła swoje 100 urodziny. Z tej wyjątkowej okazji przygotowana została krótka uroczystość.

Napisane przez admin czytaj więcej
sie.
23

Ordynator Oddziału Reumatologii lek. Marek Krogulec nagrodzony Certyfikatem Zaufania Pacjentów

Informujemy, że lek, Marek Krogulec - wieloletni Ordynator Oddziału Reumatologii CZMZ sp. z o.o. otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym "Laur Pacjenta 2015/16". Wyróżnienie to jest wyrazem wdzięczności i uznania pacjentów. Jednocześnie pełni rolę godła jakości, dzięki któremu szukający profesjonalnej opieki medycznej pacjenci, w pierwszej kolejności przyjdą po nią do uhonorowanego lekarza. Panu Ordynatorowi serdecznie gratulujemy otrzymanego wyróżnienia.

Napisane przez admin czytaj więcej
sie.
09

Nowy aparat "echo serca" zakupiony ze środków Powiatu Żyrarrdowskiego.

W lipcu Pracownia Echo Serca działająca przy Oddziale Chorób Wewnętrznych została wyposażona w nowy, wysokiej klasy aparat służący do wykonywania badań USG serca. Zakup, który sfinansowany został ze środków pieniężnych przekazanych Spółce przez Właściciela - Powiat Żyrardowski umożliwi jeszcze szybszą i dokłądniejsza diagnozę chorób serca Pacjentów Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o

Napisane przez admin czytaj więcej
maj
10

Oddaj swój głos dla małych pacjentów Oddziału Pediatrycznego - Akcja Przyklej Plasterek

Plasterek to inicjatywa przeznaczona dla małych pacjentów (miesięcznie ok 160 dzieci), którzy trafiają na oddział pediatryczny Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie.

Przyklejenie plasterka to stworzenie takich warunków w szpitalu, dzięki którym, czas tam spędzony nie będzie kojarzony tylko z bólem i stresem. Możemy sprawić aby te chwile były okazją do spędzenia tego czasu w sposób wartościowy, pobudzania kreatywności, przybliżaniu dzieciom świata nauki.

Aby wspomóc akcję wystarczy zagłosować!
 

Napisane przez admin czytaj więcej
kw.
19

Zapraszamy na bezpłatną terapię nietrzymania moczu.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnej, nowoczesnej terapii nietrzymania moczu z wykorzystaniem głębokiej stymulacji magnetycznej, która jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z tym problemem. Podczas terapii Pacjent siedzi zupełnie ubrany w wygodnym fotelu. Terapia obejmuje 6 sesji terapeutycznych po ok. 20 minut.

Bezpłatna terapia dostępna jest  dla wszystkich zainteresowanych 7 dni w tygodniu w godzinach od 11.30 do 18.30.

Zapisy pod numerem telefonu: 46 854 3232

Napisane przez admin czytaj więcej
mrz.
21

Dyrektor ds. Lecznictwa dr n. med. Dariusz Krzemiński powołany na stanowisko profesora nadzwyczajnego.

Z radością informujemy, że pełniący funkcję Dyrektora ds. Lecznictwa Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. w Żyrardowie dr n. med. Dariusz Krzemiński został powołany na stanowisko profesora nadzwyczajnego Collegium Masoviense - Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, tym samym stając się pierwszym pracownikiem Żyrardowskiego Szpitala z tym zaszczytnym tytułem. Panu profesorowi serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że o poziom usług medycznych świadczonych w CZMZ  Sp. z o.o. dbać będzie osoba, której znaczące osiągnięcia naukowe zostały docenione stanowiskiem profesora nadzwyczajnego.

Napisane przez admin czytaj więcej
mrz.
03

Zapraszamy na darmowe badania w ramach programu: "Zadbaj o serce i ciesz się życiem"

Projekt „Ograniczenie występowania chorób układu krążenia ludności powiatu żyrardowskiego poprzez promocję zdrowia i profilaktykę chorób” realizowany jest przez Powiat Żyrardowski przy współpracy z Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. i  finansowany jest z funduszy norweskich.

Napisane przez admin czytaj więcej

Strony

Subscribe to "Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego" Sp. z o. o. RSS