BIP

Facebook
lt.
16

Przekaż 1 % Twojego podatku za 2014 rok na rzecz „Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego” Sp. z o.o. w Żyrardowie Przyklejony

Zachęcamy do przekazania 1 % Twojego podatku za 2014 rok na rzecz „Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego” Sp. z o.o. w Żyrardowie.

Każda złotówka zostanie przeznaczona na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, co pozwoli na podniesienie standardu wykonywanych usług medycznych świadczonych w Żyrardowskim Szpitalu.

Napisane przez admin czytaj więcej
mrz.
23

Zapraszamy do udziału w programie "Zadbaj o serce i ciesz się życiem"

Projekt „Ograniczenie występowania chorób układu krążenia ludności powiatu żyrardowskiego poprzez promocję zdrowia i profilaktykę chorób” realizowany jest przez Powiat Żyrardowski przy współpracy z Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. i  finansowany jest z funduszy norweskich.

Napisane przez admin czytaj więcej
lt.
20

Żyrardowski Szpital przyjazny dla osób głuchych

Od 1 lutego wprowadziliśmy możliwość skorzystania przez osoby głuche z pomocy certyfikowanego tłumacza języka migowego.  Dzięki zapewnieniu możliwości swobodnej komunikacji z tłumaczem w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom obsługi osób głuchych. Pomoc tłumacza dostępna jest na specjalnie przygotowanym do tego celu stanowisku w Izbie Przyjęć.

Napisane przez admin czytaj więcej
lt.
19

Podziękowania dla Fundacji WOŚP

Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o. o. w Żyrardowie składa serdeczne podziękowania Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za przekazany w darze sprzęt medyczny.

Dary, które właśnie dotarły do CZMZ i w najbliższych dniach zaczną służyć podopiecznym Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego to:30 łóżek sterowanych elektronicznie, 5 materacy przeciwodleżynowych, 3 wózki inwalidzkie oraz ssak medyczny.

Napisane przez admin czytaj więcej
gru.
30

Rabat na szkołę rodzenia w Żyrardowskim Szpitalu

Z radością informujemy, iż 70 % rabat na uczestnictwo w zajęciach szkoły rodzenia działającej w żyrardowskim szpitalu został przedłużony do dnia 30.06.2015 r. Całkowity koszt pełnego kursu szkoły rodzenia Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. wynosi tylko 90 zł.

Napisane przez admin czytaj więcej
gru.
19

Świadczenia z zakresu Chirurgii Ręki w Poradni Urazowo-Ortopedycznej

Informujemy, że od grudnia 2014 r. w ramach Poradni Urazowo-Ortopedycznej realizowane są świadczenia w zakresie Chirurgii Ręki. Świadczenia w tym zakresie realizowane są przez Dr n. med. Jarosława Strychara - Specjalistę Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, przyjęcia pacjentów we wtorki po uprzednim ustaleniu terminu w rejestracji przychodni.

Napisane przez admin czytaj więcej
gru.
09

Święty Mikołaj odwiedził najmłodszych pacjentów Żyrardowskiego Szpitala

W tym roku, wcześniej niż  zwykle bo już 5 grudnia dzieci przebywające w oddziale pediatrycznym żyrardowskiego szpitala spotkała wyjątkowa niespodzianka. Również w tym roku CZMZ Sp. z o.o. odwiedził Święty Mikołaj.

Napisane przez admin czytaj więcej
gru.
08

Przedświąteczne spotkanie z emerytami

Tradycyjnie już - jak co roku - 6 grudnia w CZMZ Sp. z o.o. odbyło się spotkanie z pracownikami, którzy w bieżącym roku zakończyli pracę i odeszli na zasłużoną emeryturę.

Napisane przez admin czytaj więcej
li.
27

Konkurs ofert CZMZ XII 2015

Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. w Żyrardowie zaprasza do składania ofert i uczestnictwa w konkursie ofert, poprzedzającym zawarcie umów o udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie:

  1. Świadczenia  zdrowotne  lekarskie  w oddziale chorób wewnętrznych, oddziale ginekologiczno-położniczym, pododdziale otolaryngologicznym, Izbie Przyjęć.
  2. Świadczenia zdrowotne lekarskie w poradni urazowo-ortopedycznej.
  3. Nocna i świąteczna opieka zdrowotna.
Napisane przez admin czytaj więcej
li.
24

Ogłoszenie o konkursie

Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o. o. Żyrardów zaprasza do składania ofert i uczestnictwa w konkursie ofert poprzedzającym zawarcie umów o udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie:

  1. Badań diagnostycznych - elektromiografii
  2. Transportu sanitarnego:
    a. dla świadczeń udzielanych w ramach poradnii specjalistycznych, oddziałów szpitalnych i ZOL
    b. dla świadczeń udzielanych w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej
  3. Transportu specjalistycznego realizowanego przez zaspół wyjazdowy z lekarzem.
Napisane przez admin czytaj więcej

Strony

Subscribe to "Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego" Sp. z o. o. RSS