BIP
Facebook

Usługi Komercyjne

Usługi Komercyjne Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o.

10 kwietnia 2012 roku „Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego” Sp. z o.o. wprowadziło do swojej oferty pełnopłatne usługi komercyjne. Są one świadczone niezależnie od usług bezpłatnych oferowanych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Nowoczesny sprzęt oraz wysoce wykwalifikowany personel gwarantują wysoką jakość świadczonych usług medycznych. Usługi oferowane są w bardzo przystępnych cenach.

Cennik

Poniżej udostępniamy cennik usług komercyjnych świadczonych w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego sp.  z o.o.

Dietetyk

Oferta skierowana jest do dzieci, kobiet w ciąży i osób dorosłych. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieli by zmienić sposób swojego żywienia, dowiedzieć się więcej o diecie w poszczególnych jednostkach chorobowych czy pozbyć się zbędnych kilogramów.

Komercyjne Badania Laboratoryjne

Istnieje możliwość wykonania  badań laboratoryjnych 7 dni w tygodniu (również w dni wolne od pracy). Badania pilne (CITO) wykonujemy 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Punkt pobrań czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 11:00.

Pracownia Fizjoterapii - usługi komercyjne

Zabiegi komercyjne różnego rodzaju oferuje pacjentom wyposażona w wysokiej klasy sprzęt Pracownia Fizjoterapii Żyrardowskiego Szpitala.

Poradnie Specjalistyczne

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty komercyjnych usług medycznych świadczoncyh w Przychodni Specjalistycznej.

Subscribe to RSS - Usługi Komercyjne