Elektroniczna Rejestracja Pacjenta już dostępna.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy możliwość rezerwacji terminu wizyty do poradni specjalistycznych działających w Żyrardowskim Szpitalu drogą elektroniczną.

Celem naszej elektronicznej rejestracji jest zwiększenie dostępności do usług medycznych świadczonych przez naszą placówkę oraz oszczędzenie Państwa cennego czasu.

Podczas rejestracji prosimy Państwa o dokładne sprawdzenie i podanie prawidłowych adresów e-mail, ponieważ drogą elektroniczną będziecie Państwo otrzymywać informację o rezerwacji zaproponowanego terminu wizyty.

E-rejestracja dostępna jest pod adresem: https://e-rejestracja.szpitalzyrardow.pl/

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

W jaki sposób zarejestrować się do poradni za pomocą eRejestracji:

1. Utworzenie konta
Założenie konta umożliwiające wielokrotne rejestrowanie pacjenta bez potrzeby ponownego  podawania danych. Zakładając konto należy podać login, hasło oraz uzupełnić wszystkie pola prawdziwymi danymi, przepisać kod z obrazka oraz zapoznać się z obowiązkiem informacyjnym. Na podany w rejestracji e-mail zostanie wysłane potwierdzenie utworzenia konta. Po kliknięciu na link zwrotny zawarty w e-mailu nasze konto zostanie aktywowane. Następnie należy się zalogować. Po zalogowaniu przechodzimy do formularza umawiania się na wizytę w poradni. Ponadto możemy obejrzeć historię naszych zapisów do poradni, zobaczyć oraz edytować swoje dane, a także zmienić hasło.

2. Zapis na wizytę w poradni
Umawiając się od razu otrzymujemy informację o tym, które poradnie mają wolne terminy przeznaczone dla eRejestracji. Z prezentowanego planu pracy wybieramy dogodną godzinę. W efekcie prezenetowany jest tzw. "numerek", który zawiera podstawowe informacje o wizycie. "Numerek" należy wydrukować i zgłosić się z nim oraz ważnym dokumentem ubezpieczeniowym do Rejestracji.

Uwaga!

• Poprzez system eRejestracji można się rejestrować tylko na wybrane godziny pracy poradni. Niewykluczone, że w przypadku braku wolnych terminów w eRejestracji istnieje możliwość zarejestrowania sie w "okienku" poradni.
  • W przypadku kilkukrotnego niestawienia się na umówioną wizytę (lub zbyt późnego odwołania wizyty) konto w eRejestracji może zostać zablokowane.