Akcja dobroczynna Szpitala.

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, iż – zgodnie z misją naszego Szpitala, która brzmi:

"W Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. stale dążymy do podnoszenia jakości świadczonych usług medycznych i nieustannie zmieniamy się na lepsze."

Jesteśmy szpitalem przyjaznym pacjentom, ale nie tylko …

W dniu 10 października 2019 r. przedstawicielki naszego Szpitala odwiedziły Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żyrardowie im. Psa Kazana, mieszczące się przy UL. Czystej 3 i przekazały podarunki dla podopiecznych schroniska, pochodzące od Zarządu Spółki oraz od pracowników Administracji Szpitala.

Z przyjemnością informujemy także, iż ze środków zgromadzonych za sprzedaż makulatury
w dniu 09 października 2019 r. dokonaliśmy także wpłaty przelewu-cegiełki na wsparcie budowy powstającego w Żyrardowie Hospicjum pod patronatem Stowarzyszenia „Nieść Ulgę w Cierpieniu” im. Ojca Pio i Matki Teresy.